Mainori K�rgkool Mainori K�rgkool Moodle Postkast Sisev�rk

Koolitused, kursused

Siit leiate infot erinevate koolituste ja  kursuste  kohta.

Kui olete ise koolitaja või Teile on silma jäänud mõni hariv üritus, siis kirjutage ye@eek.ee

Aitäh!

________________________________________________________________________________________

Summer Academy for North Atlantic Treaty Association (NATO) and European Union Common Foreign and Security Policy (EU CFSP) studies 14 – 30 August 2011

Rohkem infot saab lugeda siit.

_______________________________________________________________________________

teadus.ee suvekool Käsmus 26.–28. august 2011
„Elust elusalt”

Sel suvel toimub teadus.ee suvekool kuuendat korda. Nagu ikka, tullakse kokku Käsmu Meremuuseumis augusti viimasel nädalavahetusel.
Eesmärgiks on käsitleda energiat erinevate teaduste ja kunstide vaatepaigast, et nõnda looduse toimimisele lähemale jõuda. Kool toimub kolm päeva, nõnda et osalejatel on võimalus ka üksteisega suhelda, et käsitletavaid teemasid arutleda.
Sedapuhku keerlevad loengud elu ümber. Püüame seda ammendamatut teemat veidi lahti rääkida erinevate mätaste otsast.

Rohkem infot suvekooli ja hindade kohta saab lugeda siit.

__________________________________________________________________________________________

Täpselt kuu aja pärast peetav rahvusvaheline majanduskonverents toob Tallinna maailmakuulsa Henley Business Schooli õppejõud, kes annavad Eesti ettevõtjatele praktilist nõu välisturgudel läbilöömiseks.

13. juunil algava konverentsi avab majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts. Üle maailma tuntud organisatsioonikultuuri asjatundja ning maailma ühe juhtiva majanduskooli Henley Business School ja mitmete teiste ülikoolide õppejõud David Rees kõneleb rahvusvaheliste suhete loomisest ja hoidmisest. Innovative Engineering Systemsi kaasasutaja ja Henley Business Schooli lektor Jeff Callander tutvustab rahvusvahelise strateegia planeerimist ning Red Ochre’i kaasasutaja Robert Foster annab ülevaate innovatsiooni tähtsusest ja selle rakendamisest praktikas.

Ettekannetele paneb punkti Maarjamaa Risti V klassi teenetemärgiga pärjatud Miroslaw Pienkowski, kelle ettevõttest Trinon Titanium on tänaseks kasvanud üle maailma tuntud hambaimplantaatide, skalpellide ja teiste meditsiinitarvikute ning tippklassi autodetailide tootja. Selle Narvas tegutseva kõrgtehnoloogilise tootmisettevõtte üleilmses eduloos on mänginud suurt rolli innovatsioon ning Eesti tööjõud.

Konverentsile järgnevad 14. juunil töötoad, kus tuntud väliseksperdid annavad Eesti ettevõtjatele praktilist nõu rahvusvahelise äritegevuse arendamiseks. Töötubades saab osaleda ka konverentsist osavõtmata – veel on kohti.

Konverents on eestikeelse sünkroontõlkega, kuid töötoad inglisekeelsed.

Peagi hakkame uksi koomale tõmbama, seega otsustage nüüd ja registreeruge selle aasta tippsündmusele.

Tutvustav video, lisainfo ja registreerumine konverentsi lehel: http://vertexconference.eu/est/

Ürituste kalender
<< aug. 2017 >>
ETKNRLP
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3